bip OKE Lód1
bip OKE Lód1
    ikonaOKE Łódź    ikonaBIP    ikonaMEN    ikonaCentralna Komisja Egzaminacyjna
szukaj:
spacer

spacer
koniec menu
spacer
spacer spacer spacer spacer spacer
  spacer
Biuletyn Informacji Publicznej   drukuj 
 
spacer spacer spacer spacer spacer
      Szanowni Państwo,

Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi, który jest urzędowym publikatorem teleinformatycznym, prowadzonym w celu umożliwienia ogólnego dostępu do informacji publicznych dotyczących funkcjonowania. Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi.Informacje publiczne, niepublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej będą udostępniane po złożeniu Wniosku o udostępnienie informacji publicznej

Chcemy, żeby Biuletyn Informacji Publicznej stanowił ogólnie dostępną bazę rzetelnej wiedzy o funkcjonowaniu naszej instytucji i przyczynił się do szybszego i łatwiejszego załatwienia spraw w naszej instytucji, a przez to do zwiększenia zadowolenia naszych klientów i współpracowników.

Przygotowaliśmy dla Państwa przewodnik po naszej stronie Biuletynu Informacji Publicznej, by ułatwić sprawne poruszanie się po niej. Strona wyposażona jest też w moduł wyszukujący, który pozwoli szybciej znaleźć interesujące Państwa informacje.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania Biuletynu Informacji Publicznej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi, które można przekazywać pocztą elektroniczną na adres Redakcji BIP. Będziemy stale doskonalić nasz Biuletyn, by stał się dla Państwa wygodną i praktyczną pomocą.

Podstawą prawną do istnienia Biuletynu Informacji Publicznej jest Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. Nr 112, poz. 1198) oraz Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.
 
spacer spacer spacer spacer spacer
spacer
spacer spacer